گذران عمر

يك روز رساند غمي به اندازه كوه

يك روز رساند نشاط اندازه دشت

افسانه زندگي چنين است عزيز

در سايه كوه بايد از دشت گذشت !!

/ 10 نظر / 6 بازدید
فربد

الهام خانم سلام.اميدوارم حالتون خوب باشه.ممنون که خبرم کرديد.اين پيام زيبای شما مرا به ياد يک ضرب المثل انداخت که می گه گهی زين به پشت و گهی پشت به زين.واقعا دنيا خيلی جالبه يک بار اين قدر شادی و موفقيت برای انسان می آوره که انسان فکرش را هم نمي کنه و يک بار اين قدر غم و شکست برای آدم به ارمغان می آوره که انسان را درمانده ميکنه. باتشکر.موفق باشيد.

ميلاد

جام می و خون دل هر يک به کسی دادند در دايره قسمت اوضاع چنين باشد غمناک نبايد بود از طعن حسود ای دل شايد که چو وابينی خير تو در اين باشد

manirazavi

سلام اين جا شکری هست که چندين مگسانند يا بوالعجبی کاين همه صاحب هوسانند/ بس در طلبت سعی نموديم و نگفتی کاين هيچ کسان در طلب ما چه کسانند. ای قافله سالار چنين گرم چه رانی/ آهسته که در کوه و کمر بازپسانند. صد مشعله افروخته گردد به چراغی اين نور تو داری و دگر مقتبسانند. در طالع ما نيست که نزديک تو باشم ميگويمت از دور دعا گر برسانند

بابا لنگ دراز

سلام . مثل هميشه کوتاه . زيبا . تاثير گذار . خيلی قشنگ بود ... هر جا هستی شاد و سلامت باشی .

manirazavi

بينو نوشتی که بگی ديگه نميشه نوشت!!!. راستی من امروز خوشحالم چون جلسه دفاع از پايان نامه با شات گان!!! ۲۷ شهريور برگزار می شه. غم من هم تموم می شه و قرار کوه رو صاف کنم جاده بسازم!!!

ماهان

البته !!! بسيار عالی

...

manirazavi

سلام من تازه فهميدم سر مقاله ات اسمش !!!! گذران عمر است.

manirazavi

این جامها که در پی هم می شود تهی دریای اتش است که ریزم به کام خویش. من نمی فهمم واقعا همه این قدر کار دارند که نمی تونند حتی 2 دقیقه بنویسند.من این قدر بیکارم!!!.

ياسمن

.. بعله! خوب گفتن!(طبق قاعده اينجا : ببين چی گفته ! نگو کی گفته) تمرين خوبيه :) دلم تنگ شده برات :) وبلاگت گه خودت نيست:( بيام اينجا سر بزنم دلتنگيم برات خوب شه!